Sprzedam - dom / Częstochowa (Inne)


Zdjęcia obiektu

Poniżej zdjęcia obiektu dla oferty.
Kliknij na miniaturę, aby zobaczyć zdjęcie w pełnych rozmiarach.

Lokalizacja obiektu

 Typ nieruchomości › dom
 Miasto › Częstochowa
 Gmina/Dzielnica › Inne

Informacje o obiekcie

 Powierzchnia › 0 m2
 Cena › 3900000 zł

Opis



Przedmiot: Dom
Wynajem: Nie
Symbol: GMW-DS-2659
Pierwotny: Nie
Województwo: ŚLĄSKIE
Powiat: Częstochowa m.
Lokalizacja: Częstochowa
Cena: 3900000,00
CenaM2: 0,00
Ilość pokoi: 0
Powierzchnia całkowita: 0,00
Stan wybudowania: Pod klucz
Agent: Magdalena Paczkowska, tel.34 360 50 60, 34 368 39-72, 0606 34-98-64, email:magda@gama.nieruchomosci.pl, osoba odpowiedzialna:, Nr licencji:
Uwagi:
Nowoczesna rezydencja (rok budowy 2004) o powierzchni użytkowej 947 m 2 posadowioa na ogrodzonej działce o powierzchni około 3000 m 2 (2985 m 2 ).

Teren działki zagospodarowany z bardzo ładnym ogrodem i małą architekturą. Przed ogrodzeniem miejsca parkingowe dla samochodów osobowych.

Rezydencja położona w północno-zachodniej dzielnicy willowej Częstochowy. Cicha i spokojna okolica. Ulica o bardzo małym natężeniu ruchu (tylko ruch lokalny).

Budynek trzykondygnacyjny: doświetlona piwnica, parter i wysokie poddasze. Wszystko wyposażone i wybudowane z materiałów najwyższej jakości. Bardzo ciekawa i nowoczesna architektura jaki i aranżacja wnętrz. Wentylacja mechaniczna z wymiennikiem ciepła, który zespolony z systemem geotermalnym, latem służy do klimatyzacji pomieszczeń a zimą podgrzewa tłoczone powietrze (odzysk ciepła w wymienniku). Ogrzewanie pompą ciepła. Zastosowano tu ogrzewanie podłogowe a na poddaszu w kilku pomieszczeniach dodatkowo tradycyjne. Bieżąca woda ciepła i ogrzewanie wykorzystują również energię z kolektora słonecznego. Zainstalowany jest trzytaryfowy licznik energii elektrycznej. Wszystko to powoduje, że koszty energii elektrycznej są bardzo niskie. Woda bieżąca z przedsiębiorstwa wodociągowego, nieczystości odprowadzane są do miejskiej kanalizacji. Na działce znajduje się również studnia, z której można pobierać, po zainstalowaniu pompy do przygotowanego układu, wodę do sterowanych automatycznie zraszaczy ogrodowych. Budynek wyposażony jest w instalację alarmową z monitoringiem agencji ochrony, w rolety okienne sterowane automatycznie i szyby antywłamaniowe.

Krótki opis kondygnacji:

Głównym punktem jest tuba ciągnąca się od piwnicy po dach ze świetlikiem, wokół której okręcone są schody. Tuba wraz z krótszą wewnętrzną ścianą budynku dzieli kondygnacje na dwie części południową i północną.


Piwnice (314 m 2 - patrz piwnice.pdf) - pomieszczenie rekreacyjne, pokój kominkowy z paleniskiem i grillem, mała kuchnia, spiżarnia, pralnia, garaż na dwa samochody, (przed garażem „wiata” na jeszcze jeden samochód), pokój hobby, łazienka z jacuzzi, sauną i prysznicem z hydromasażem, wentylatornia, kotłownia z trzema pompami ciepła, zbiornikiem wody lodowej, zbiornikiem 500 litrów połączonym z kolektorem słonecznym i zbiornikiem wody ciepłej 300 litrów, pomieszczenie gospodarcze

Parter (366 m 2 - patrz parter.pdf )- części południowa i północna przedzielona salonem z hollem, sypialnia z dużą łazienką i dwiema garderobami, salon z kominkiem, jadalnia, kuchnia, holl, garderoba, toaleta dla gości (WC), wiatrołap, gabinet, dwa pokoje połączone schodami z pokojem na poddaszu plus dwa pokoje połączone schodami z pokojem na poddaszu z dużą wspólną łazienką mogą stanowić dwa oddzielne apartamenty trzypokojowe.

Poddasze (267 m 2 - patrz poddasze.pdf ) - pokój gościnny z łazienką, salon, antresola, trzy garderoby, cztery pokoje, z tego dwa połączone oddzielnymi schodami z parterem, łazienka. Przeznaczenie poszczególnych pomieszczeń można zmienić.




Niekonwencjonalne rozwiązania architektoniczne wpływają na doskonałą harmonię wnętrz. Rezydencja stanowi właściwe miejsce zamieszkania i wypoczynku dla rodziny, i może być doskonałym miejscem na spotkania biznesowe i rodzinne.

POLECAMY.



Prosty adres: /Parkitka
Dojazd: asfalt
Standard: 5
Alarm: Tak
Cena M2 Powierzchni użytkowej: 4118,27
Ogrodzenie: Tak
Ilość pięter: 2
Okna: nowe drewniane
Klimatyzacja: Tak
Rodzaj domu: rezydencja
Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
Powierzchnia użytkowa: 947,00
Stan budynku: wykończony
Podpiwniczenie: Tak
Garaż: na dwa samochody
Rok budowy: 2005
Zagospodarowanie działki: Zagospodarowana
Ukształtowanie działki: płaska
Ksztalt działki: prostokąt
Powierzchnia działki: 2985,00
Klimatyzacja: Wentylacja mechaniczna z wymiennikiem ciepła, który zespolony z systemem geotermalnym, latem służy do klimatyzacji pomieszczeń a zimą podgrzewa tłoczone powietrze (odzysk ciepła w wymienniku). Ogrzew
Powierzchnia kondygnacji: 366,00
Kompletność: 51



Dane kontaktowe

Poniżej znajdują się dane umożliwiające kontakt z osobą oferującą nieruchomość.

 Wyślij wiadomość ›
 Kod ›
483e28
 Przepisz kod ›
 Twój e-mail ›

Wyświetleń oferty: 728

Regulamin | O nas | Polityka prywatności
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.